Bukalemun StemSet | Teknokta - Yenilikçi Öğrenim Çözümleri
Ana Sayfa Bukalemun StemSet

Bukalemun StemSet’in uygulamalı öğrenmeyi destekleyen müfredatıyla okulunuz rekabette öne çıksın!

Bukalemun StemSet’in sunduğu Aktif Öğrenme Ekosistemi’ne dahil olarak hem kurumunuza uygun finans modelini oluşturun hem de öğrencilerinizin başarılarını artırın!

Bukalemun StemSet Nedir?

Bukalemun StemSet, LEGO® Education Türkiye ortağı olan Teknokta Eğitim ve Danışmanlık’ın birlikte çalıştığı binlerce okulun ihtiyaçlarından ve beklentilerinden yola çıkarak hazırlanan, kurumsal ve bireysel çözüm önerilerini yaşayan bir ekosistem modeli içinde sunan eğitim paketidir.
  • Öğrencilerin farklı disiplinlere uyum sağlama becerilerini geliştirmek
  • Geleceğini dünyasını şimdiden inşa etmelerini desteklemek
  • Matematik, Robotik, Kodlama gibi STEM becerilerini artırmak
  • Öğrenmeyi öğreterek, problem çözme yeteneklerini ilerletmek
LEGO® Education Akademi Eğitmenleri tarafından Türk Eğitim Sistemine ve güncel müfredata uygun olarak titizlikle hazırlanmış materyal ve etkinlik kitapçıklarından oluşur.
image

Öğrencilerinizin İhtiyacı Olan STEM Çözümleri Burada!

LEGO® Education Akademi eğitmenleri, okulların ve öğrencilerin STEM öğrenim süreçlerinden doğan taleplerini ve ihtiyaçlarını titizlikle inceleyerek her yaş seviyesine uygun olacak şekilde kurumsal paketler hazırladı.

Peki bu pakette neler var?

Bukalemun StemSet’in kurumsal paket çözümleri; LEGO Education Akademi eğitmenleri tarafından hazırlanmış içeriklerle, her seviyenin ihtiyacına uygun kazanımları destekleyen bir ekosistem sunuyor.
LEGO® Education Eğitim Paketi
Öğretmen Eğitimleri
Her Seviyeye Özel Kaynak Kitaplar
Danışma Hattı
Teknik Destek
image
image

Bukalemun StemSet ile Kurumunuza Yeni Bir Finans Modeli Kazandırın!

Öğrencilerin STEAM öğrenimini kolaylaştırmanın yanı sıra; Bukalemun Stem Set, size ve kurumunuza sürdürülebilir finansal bir modeli sunar.

Birlikte Büyüyoruz!

2008 yılından bu yana, aralarında Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarının da bulunduğu 5000'den fazla okul, vakıf ve bilim merkezini; robotik, kodlama ve STEM öğrenimini kolaylaştıran yenilikçi Teknokta çözümleriyle buluşturduk! Hep birlikte büyüyoruz!

İletişim Formu

Bukalemun StemSet hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!
Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.
Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta ve telefon araması yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.
Copyright © Teknokta. All Rights Reserved.
payment logos