DENEMEK İSTER MİSİNİZ?
LEGO® Education SPIKE™ Prime'ı denemek için lütfen kayıt olun.
Evde Kalın & Evde Yapın

LEGO® Education Ortaokul

LEGO® Education Ortaokul

Ortaokulda STEAM Becerileri ve Öz Güven Kazandırma

LEGO® Education SPIKE Prime, ortaokul öğrencilerinde STEAM’e karşı ilgi uyandırmaya ve bu konuda öz güven kazandırmaya yardımcı olur. Bu konsept, renkli LEGO inşa parçalarını, kullanımı kolay donanımı, Scratch tabanlı sezgisel kodlama dilini ve bilgi düzeyi ne olursa olsun sınıfınızın sürekli ilgisini çekecek öğrencinin kullanımına hazır üniteleri bir araya getirmektedir. Sınırsız yaratıcı tasarım olanakları ve kolay giriş düzeyinde SPIKE Prime dersleri, öğrencilerin oyunla öğrenme yoluyla keşfetmesine ve geleceğin yenilikçi zihinleri olmaları için gerekli STEAM becerilerini kazanmasına yardımcı olur.


LEGO® Education SPIKE Prime Turnuvalar ve Okul Sonrası Aktiviteler

LEGO® Education SPIKE™ Prime, ayrıca STEAM yaratıcılığını robotik kulüplerine, kodlama programlarına ve maker alanlarına taşıyor.

Bilim Kahramanları Buluşuyor ve Dünya Robot Olimpiyatı gibi robotik turnuvaları için, SPIKE Prime Eklenti Seti ve Turnuvaya Hazır ünitesi, robotik ile yeni tanışan ve daha fazla formel eğitime ihtiyaç duyan öğrencileri ve öğretmenleri geliştirmeye yardımcı olur. Ünitenin son dersi doğrudan yıllık Bilim Kahramanları Buluşuyor Robot Oyunu ile bağlantılı olduğundan, sınıfta ya da sınıf dışında heyecan verici Turnuva yolculuğuna ideal bir başlangıçtır.
Ortaokul Ürünleri