Yarını Özgüvenle Tasarla! | Teknokta - Yenilikçi Öğrenim Çözümleri
Ana Sayfa Yarını Özgüvenle Tasarla!

LEGO® Eğitim çözümleri, okul öncesi döneminden liseye kadar her yaşta öğrencinin özgüvenini güçlendirmesini sağlamaya yardımcı olur. Misyonu, çok çeşitli müfredatlar için öğrenmeyi eğlenceli, ilgi çekici ve uygulamalı araçlar ile ilişkilendirmek olan LEGO® Eğitim çözümleri özellikle STEM, kodlama ve bugünün dünyasında, hem ilgi çekici hem de ilgili öğrenme deneyimleri olan robotikte 21. yüzyıl için beceriler geliştirir. Bu misyon ile öğrencilerin, hızla ve sürekli değişen bir dünyada yaşam boyu başarıya hazır olmalarını sağlayacak şekilde sorunları, Yaparak ve Yaşayarak öğrenme ve çözme yeteneklerini inşa eder. Yaparak ve Yaşayarak Öğrenmek için 9 Neden adlı infografiği incelemek için linke tıklayın.

*Tüm istatistikler için: Bu anket 6-28 Şubat 2019 tarihlerinde LEGO® Eğitim adına Harris Poll tarafından çevrimiçi olarak, 5,002 öğrenci, 5,001 veli ve dünyadan 1,152 öğretmen arasında yapıldı. Raporu incelemek için tıklayınız.

Anaokulundan liseye kadar her yaş grubuna özel, LEGO® Education çözümleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve satın almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın:

Facebook: https://www.facebook.com/teknokta

Instagram: https://www.instagram.com/teknoktaedu

Twitter: https://www.twitter.com/teknoktale

Copyright © Teknokta. All Rights Reserved.
payment logos