"Ivır Zıvır Kutusu ile Öğrenmenin 1001 Oyunu" Paketi | Teknokta - Yenilikçi Öğrenim Çözümleri
Ana Sayfa "Ivır Zıvır Kutusu ile Öğrenmenin 1001 Oyunu" Paketi

"Ivır Zıvır Kutusu ile Öğrenmenin 1001 Oyunu" Paketi

Bebeklik döneminin ilk anlarından itibaren, çocuklar dünyayı keşfetmek için inanılmaz bir doğal potansiyele sahip olup, doğumdan 4 yaşına kadar yoğun bir nörolojik dönüşüm geçirirler. Etraflarındaki dünyayı görüp, duyup, hissedip koklayıp tattıkça, beyinlerinde her bir saniyede milyonlarca yeni bağlantı işlenir ve en hızlı öğrenme bu sırada meydana gelir.

Öğrenme doğumdan itibaren gerçekleşiyor olsa da, yaratıcılık, eleştirel düşünme, iş birliği ve problem çözme gibi daha karmaşık, üst düzey becerilerin nasıl geliştiği merak konusudur. Genellikle gözden kaçan ve beceri odaklı gelişimi destekleyen en etkin öğrenme yolu oyundur. Çocuklar öğrenmek için oynamaz, oynarken öğrenirler. En az sınırlandırmayla keşfetme özgürlüğü veren oyundan, daha yönlendirilmiş veya yapılandırılmış olanına dek geniş bir yelpazede deneyim sunan oyun, öğrenmenin iskeletini oluşturur.

Bu iki güçlü kavramın birbirini tamamlamasından doğan "Öğrenmenin 1001 Oyunu," zengin içeriğe sahip kutusu ve 6 saatlik yetişkin eğitimi ile sizlerle buluşmaya hazır! Gündelik yaşamınızda kullandığınız birçok ıvır zıvırın öğrenme yolculuğunuzu nasıl zenginleştirebileceğine dair farkındalık kazanmaya hazır mısınız? “Az, çoktur” dedirten bu kutunun kahramanı ise 6 Tuğla seti!

Ivır Zıvır Kutusu’nda Yok Yok!

 • 6 Tuğla Seti
 • LEGO® Minifigürler
 • LEGO® Ördek
 • Sinek Raketi
 • Mezura
 • Mezura
 • Sayı Zarları
 • Ahşap Küp
 • Damlalık
 • Ve çok daha fazlası...

Yetişkinlere yönelik olan ve 6 saat süren çevrim içi eğitimimiz ile;

 • LEGO®'nun metodolojisini,
 • Öğrenmenin iskeletini oluşturan oyunun önemini,
 • Çocuğun bütünsel gelişim sürecini desteklemesindeki rolünü keşfedeceğiz.

Öğrenmeye Bütüncül Bir Bakış

LEGO® Foundation tarafından geliştirilen ve akademik içeriğin ötesine geçen bir öğrenme görüşünü vurgulayan çerçeve, çocukların yaratıcı, ilgili ve yaşam boyu öğrenenler olmalarını sağlayan beş geniş ve birbiriyle bağlantılı beceriye odaklanıyor.

Her Çocuğun 6 Tuğlası Olsun!

Bu ürünü satın alarak, dezavantajlı bir çocuğa 6 Tuğla hediye edebilirsin!

Güney Afrika'da kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak hayata geçen, aynı zamanda LEGO® Foundation ortağı olan Care For Education'ın kurucusu Brent Hutcheson tarafından geliştirilmiş öğrenim materyalidir. 2013'ün sonlarında Güney Afrika'yı ziyaret eden bir grup Danimarkalı öğretmen, Altı Tuğla konseptini deneyimleyip, birçok ülkeye yayılan ve halihazırda da devam eden bir hareket başlattılar. Sadece altı farklı renkten oluşup 2x4 ebatta DUPLO® tuğlalar içeren bu temel set, oyunun gücü ile birleşerek çocukların bütünsel gelişim süreçlerini desteklerken, fikirleri ve kavramları somutlaştırmalarına, daha da önemlisi yeniden ve yeniden denemelerine teşvik etmek için kullanılmaktadır.

Play and learning are like the two wings of a butterfly – one cannot exist without the other

Oyun ve öğrenme, kelebeğin iki kanadı gibidir - biri, diğeri olmadan var olamaz.

Carla Rinaldi

İletişim Formu

Teknokta eğitim çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!
Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.
Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta ve telefon araması yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.
Copyright © Teknokta. All Rights Reserved.
payment logos